Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a szobákban | Gyerekbarát Kiságyak | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive legfeljebb 6 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Habitation Côte Sous-le-Vent, 4 km-re található.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a La Vanilleraie Fety hozzávetőlegesen egy 15 perces vezetésre, az Église Saint Pierre et saint Paul pedig 6 km-re van a villától. A legközelebbi strand 10 km-re, a La Maison du Cacao pedig 7 km-re található.
A 3 hálószobás Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive továbbá kilátást kínál a kertre. A Pointe-Noire városi szállás fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak. Továbbá a vendégek kényelme érdekében törölközők biztosított.
Az extrák közé tartozik egy teljesen felszerelt konyha, valamint a kávé/tea készítő, hűtő és kenyérpirító. A Le Flamboyant Des Artistes 18 percnyi sétára található.
- Helyi látnivalók
- Parc aquacole en Guadeloupe4,8 km
- Habitation Côte Sous-le-Vent4,6 km
- Notre-Dame de l'Assomption3,3 km
- Eglise evangelique de la reconciliation4,6 km
- Leroux-tengerpart1,8 km
- de Deshaies Botanical Garden4,1 km
- Notre Dame des Larmes3,7 km
- Eglise Adventiste Du 7e Jour4 km
- Beach Ferry2,1 km
- Plage de Petite Anse950 m
- Repülőterek
- Pointe-a-Pitre (PTP-Pointe-a-Pitre nemzetkozi repuloter)49 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
Tevékenységek és relaxáció
- Kert
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Ingyenes Wi-Fi a szobákban
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive befogadóképessége?
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive akár 6 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive kávé/tea készítővel, hűtővel és kenyérpirítóval felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive élvezetes kilátást kínál?
A Maison Charmante A Pointe Noire, Vue Montagne, Jardin Prive kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Van strand a szálláshely közelében?
A szálláshely kényelmes hozzáférést biztosít a Plage de Petite Anse területéhez, amely 10 km-re található. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a nyaraló területén tartózkodunk?
Pointe-Noire nevezetességei közé tartozik a La Maison du Cacao és a La Vanilleraie Fety, amelyek 7 km-re, illetve 8 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül az Église Saint Pierre et saint Paul (6 km) szintén ajánlott a látogatásra.